Wybierz splot papieru

Oto trzy podstawowe złożenia papieru. Efektowne, zwracające uwagę, niecodzienne. Wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej!

Jodełka

Efektowne złożenie w jodełkę zachwyca elegancją i szykiem. Idealnie podkreśli klasę prezentu biznesowego.

Harmonijka

Nieco frywolne, z odrobiną szaleństwa. Świetnie spisuje się jako opakowanie prezentów na okazje półoficjalne. Eleganckie ale z odrobina luzu.

Trójkąt

Proste, acz efektowne złożenie. Daje idealną bazę pod dodatki dekoracyjne.

Prezentowe TOP 6 - Polecane książki

Oto marcowe TOP 6 książek na prezent z kategorii Albumy. Możesz wybrać jedną z nich lub zapytać nas o propozycje specjalnie dla Ciebie. Podpowiemy najlepsze tytuły, wynegocjujemy świetne rabaty i pięknie zapakujemy! To będzie prezent, który wzbudzi zachwyt w Twoich partnerach biznesowych i klientach!

Ikony mody 20 ikon które zmieniły oblicze mody

Autor: Federico Rocca
Wydawca: Olesiejuk
Oprawa: Miękka
Format: 25.0x30.0cm
Liczba stron: 224
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Oto dwadzieścia kamieni milowych świata mody, o różnych kształtach i barwach. Niektóre są ekskluzywne, inne zaś wpisane w nasze życie codzienne. Każdy znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego, wyrafinowanego i eleganckiego.
W ten sposób dochodzimy do sedna: nie wszystko co modne przemija. Co więcej, są takie kreacje, które nawet wiele lat po pojawieniu się na scenie mody wciąż emanują elegancją, stylem i klasą.
Ta książka prezentuje dwadzieścia ikon mody, które z racji kilku istotnych i niedoścignionych atrybutów stanowią kwintesencję "klasyki domów mody". Zostały one stworzone przez wielkich artystów, legendarnych interpretatorów trendów, którzy odcisnęli swe piętno nie tylko na konkretnej dziedzinie, ale i na ewolucji postrzegania ducha czasu.

Wyjątkowe wina

Autor: Sylvie Girard-Lagorce
Wydawca: Olesiejuk
Oprawa: Twarda
Format: 21.0x21.0
Liczba stron: 384
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Na świecie znajdziemy tysiące wielkich win. Jak poznać te najlepsze, jakimi kryteriami się kierować, by znaleźć te, które będą wyróżniały się na tle innych? Francuski poeta i koneser Jean Orizet napisał: „Aby zrobić wielkie wino, potrzeba szaleńca, który założy winnicę, mędrca, który ustali zasady jej funkcjonowania, prawdziwego artysty, który stworzy wino, i amatora, który je z uwielbieniem wypije...”.

Ziemia widziana z nieba

Autor: Yann Arthus-Bertrand
Wydawca: Świat Książki
Oprawa: Twarda z obwolutą
Format: 29.1x37.6
Liczba stron: 440
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Ponad dwieście wspaniałych, kolorowych zdjęć, opatrzonych komentarzami fachowców, składa się na wyjątkowy portret Ziemi, pięknej i kruchej planety, zagrożonej zanieczyszczeniem środowiska, przeludnieniem, wyczerpaniem bogactw naturalnych. Autor, fotografikhumanista, przez dziesięć lat zrobił ponad tysiąc zdjęć we wszystkich rejonach globu i dokonał wyboru. Teksty, pisane przez międzynarodowych specjalistów, charakteryzują wielkie wyzwania, jakim musi sprostać dzisiejszy świat.

Motocykle

Autor: Bartosz Zakrzewski
Wydawca: SBM
Oprawa: Miękka
Format: 21.2x29.0
Liczba stron: 160
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

W książce opisano 70 kultowych modeli motocykli. Ciekawe opisy ich technicznych możliwości zostały opatrzone wspaniałymi fotografiami.

Historia Warszawy

Autor: Drozdowski Marian M.,
Sołtan Andrzej, Zahorski Andrzej
Wydawca: Bellona
Oprawa: Twarda
Format: 17.1x24.0
Liczba stron: 592
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Książka o historii Warszawy pióra wybitnych historyków: śp. prof. Andrzeja Zahorskiego i prof. Mariana Marka Drozdowskiego. Publikacja bogato ilustrowana, pokazuje przede wszystkim piękno Warszawy współczesnej, służy jej promocji. Adresatem tej książki jest nie tylko młodzież szkół średnich i wyższych, ale przede wszystkim działacze samorządowi, publicyści oraz szerokie grono mieszkańców stolicy – wszyscy Ci, którzy są zainteresowani historią miasta i problemami jego współczesności.

Historia krain i miejsc legendarnych

Autor: Umberto Eco
Wydawca: Rebis
Oprawa: Twarda z obwolutą
Format: 17.0x24.0
Liczba stron: 480
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Od poezji Homera po współczesne science fiction, od Pisma świętego po komiksy, przez kamienie milowe naszej edukacji (Marco Polo, Starca z Gór, Campanellę, Morusa i Bacona, Guliwera, Alicję z Krainy Czarów i Tolkiena), światowa literatura wciąż wymyśla legendarne krainy, projektując na nie ludzkie pragnienia, marzenia, utopie i koszmary zbyt wielkie, by pomieścił je nasz ograniczony, rzeczywisty świat. Jedne z tych miejsc dały życie fascynującym legendom i zainspirowały wspaniałe dzieła sztuki. Inne zawładnęły bez reszty umysłami łowców tajemnic. Jeszcze inne zaś stały się inspiracją dalekich wypraw badawczych: podróżnicy, owładnięci pragnieniem odnalezienia iluzji, odkrywali nowe, najzupełniej realne ziemie.