Wybierz pudełko prezentowe

Oto galeria aktualnie dostępnych pudełek prezentowych. Specjalnie zaprojektowane opakowania, z dbałością wykończone, jeśli kryją w sobie wyjątkową książkę z poruszającą dedykacją stanowią prezent idealny! Opakowania posiadają standardowe, dopasowane do każdego modelu obwoluty i zakładki (na życzenie klienta dodatki możemy spersonalizować > oferta specjalna) oraz grzebienie mocujące, które zabezpieczają książkę przed uszkodzeniem w transporcie.

Czerwone

Specjalnie zaprojektowane opakowanie z leśna wyklejką w środku i energetyczną czerwienią na zewnątrz. Obwoluta i zakładka dobrane graficzne oraz pakiet grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach A i B.

Zielone

Wyjątkowo wesoły kolor prezentu z pewnością sprawi radość przede wszystkim tym, którzy patrzą na świat przez różowe okulary. Wewnątrz pudełko kryje kolorowe rysunki.Wzór powtórzony na obwolucie oraz zakładce. Dostępne w rozmiarach: A, B, C.

Czarne

Klasyczne, eleganckie opakowanie znakomite na wszelkie biznesowe okazje. Pudełko wewnątrz pokryte wzorzystym czaro-białym papierem. Do kompletu obwoluta i zakładka. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Wrzos

Miły dla oka , spokojny wrzosowy kolor zgaszony nieco szarością podkreśla stabilizację, pozycję, harmonię. Do kompletu obwoluta i zakładka oraz zestaw grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Eko-wrzos

Spokojny wrzosowy kolor zgaszony nieco szarością w naturalnej oprawie idealnie podkreśla subtelność prezentu oraz dodaje szyku. Do kompletu obwoluta i zakładka oraz zestaw grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Komiksowe

Opakowanie posiada zaprojektowaną przez znanego komiksiarza Karola KRL Kalinowskiego obwolutę oraz zakładkę. Idealnie współgra z komiksem "Kościsko", a jednocześnie jest przykładem personalizacji opakowania pod wybraną grafikę, elementy identyfikacji wizualnej firmy bądź okładkę. Sprawdź ofertę specjalną!

Gabaryty pudełek: A: 27x19x2,5cm | B: 27x19x4,5cm | C: 27x19x6,5cm | D: 21x33x4,5cm

Trzecia fala Wizja gospodarki przyszłości

Autor: Steve Case
Wydawca: Studio Emka
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 14.5x21.0
Liczba stron: 276
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Odwołując się do swojego kilkudziesięcioletniego doświadczenia jako pioniera w dziedzinie przedsiębiorczości oraz inwestowania, Steve Case oświadcza, że wkraczamy w nową erę. Nadchodzi trzecia fala internetu, która radykalnie zmieni najważniejsze gałęzie gospodarki i doprowadzi do odrodzenia przedsiębiorczości.

Podczas pierwszej fali AOL i inne firmy zapewniły konsumentom połączenia internetowe. W trakcie drugiej fali takie firmy jak Google czy Facebook wyposażyły internet w nowe możliwości wyszukiwania informacji i budowy sieci kontaktów, a takie aplikacje jak Snapchat czy Instagram umożliwiły błyskawiczny sukces smartfonowej rewolucji. Zdaniem Case’a teraz wkraczamy w trzecią falę: okres, w którym przedsiębiorcy posłużą się technologią, by dokonać przełomu w najważniejszych gałęziach realnej gospodarki – m.in. w ochronie zdrowia, edukacji, transporcie, energetyce i żywieniu – i aby radykalnie przekształcić nasze życie.

Nasza moc bez granic

Autor: Anthony Robbins
Wydawca: Studio Emka
Oprawa: Miękka
Format: 14.5x20.5
Liczba stron: 544
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

„Ma wielki dar. Dar inspirowania innych” mówi o nim Bill Clinton, 42 prezydent Stanów Zjednoczonych. W podobny ton uderza Oprah Winfrey mówiąc, że „Tony ma nadludzkie moce i że jest katalizatorem ludzkiej przemiany”. Podobnych opinii bardzo znanych ludzi Ameryki mamy wiele, ponieważ Robbins jest jednym z nielicznych, który „zna melodię sukcesu i jest niewiarygodnym źródłem inspiracji” – a to już legendarny Quincy Jones. I takie opnie towarzyszą Robbinsowi, jego działalności na szeroką skalę zakrojonej, od lat. A w tym działaniu idzie po pierwsze o to, by pomagać ludziom cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości – emocjonalne, psychiczne i fizyczne, aby mogli się uwolnić od obaw, stresów i niepokojów. Aby przestali się bać wody, wysokości, publicznych wystąpień, szefów, wszelkich porażek a nawet śmierci.

Prezent

Autor: Spencer Johnson
Wydawca: Studio Emka
Oprawa: Twarda z obwolutą
Format: 13.5x21.5
Liczba stron: 104
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Książka ta jest wciągającą opowieścią o człowieku poszukującym w dorosłym życiu tajemniczego Prezentu, o którym słyszał jako dziecko od mądrego starszego pana. Prezentu, w którym tkwi klucz do szczęścia w życiu osobistym i do sukcesów w pracy zawodowej. Po długim okresie poszukiwań młodzieniec się poddaje i wreszcie, pozbywając się towarzyszącego mu nieustannie napięcia, odkrywa czym jest Prezent oraz jakie niezwykłe korzyści z niego wynikają. Prezent pomoże Ci być szczęśliwym i odnieść sukces w każdym obszarze życia. Podobnie jak bohater opowieści przekonasz się, że jest to największy dar, jaki możesz sam sobie ofiarować.

Znaj swoją wartość

Autor: Mika Brzezinski
Wydawca: Studio Emka
Oprawa: Twarda z obwolutą
Format: 16.0x23.5
Liczba stron: 206
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

O pieniądzach, kobietach i uczciwym wynagradzaniu. Mika Brzezinski, znakomita dziennikarka, gwiazda telewizji NBC, córka prof. Zbigniewa Brzezinskiego odziedziczyła po ojcu inteligencję, niebywałą trafność ocen i styl. Dlatego w ostatnio wydanej ksiażce "Znaj swoją wartość" lekko, z polotem, nieco autoironicznie, bazując na własnych doświadczeniach pisze o roli i miejscu kobiet w życiu zawodowym. Chce dociec, dlaczego kobiety w pracy czują się (i często są) niedowartościowane, zdecydowanie gorzej wynagradzane, pomijane przy awansach. Jak niwelować różnice między kobietą a mężczyzną (funkcje, stanowiska, płace) i docenić fakt, że współczesna kobieta musi godzić karierę zawodową z zarządzaniem gospodarstwem domowym. Autorka dochodzi do ciekawych wniosków i formuje szereg cennych rad wspieranych przez znane, zajmujące wysokie szczebla w amerykańskiej hierarchii społecznej kobiety, także z pierwszych stron gazet.

Jak dokonać niemożliwego

Autor: Bet-Dawid Patrick
Wydawca: Studio Emka
Oprawa: Miękka
Format: 13.5x20.8
Liczba stron: 164
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Oto 25 zasad pozwalających dokonać niemożliwego! Co tak naprawdę oznacza „dokonywanie niemożliwego”?
Ta książka została napisana z myślą o tych, którzy pragną osiągnąć coś wielkiego i są gotowi podjąć kroki pozwalające zmienić to marzenie w rzeczywistość. Na takim czy innym etapie lektury tego tekstu doświadczysz rozmaitych emocji – podniecenia, ciekawości czy radości, wzbudzi ona twój śmiech, a nawet i płacz. Moim celem jest jednak coś innego – rzucenie
ci wyzwania i zachęcenie do podjęcia decyzji o sięgnięciu po niemożliwe. To sformułowanie może znaczyć dla ciebie coś zupełnie innego niż dla Steve’a Jobsa, Thomasa Edisona czy
wielu innych przywoływanych tu postaci. Niezależnie jednak od tego, jak rozumiesz „dokonywanie niemożliwego”, ten tekst powinien ci uzmysłowić, że możesz zrobić to, co zdaniem malkontentów jest nieosiągalne.

Uwierz i zwyciężaj

Autor: Norman V. Peale
Wydawca: Studio Emka
Oprawa: Miękka
Format: 11.5x18.0
Liczba stron: 344
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Uwierz, że jest to niezwykła książka, która wtajemniczy Cię w sekretną wiedzę jak przezwyciężać (siebie) i zwyciężać. Bardzo pomoże: wyzwolić drzemiącą w Tobie wewnętrzną moc, wykorzystać moc modlitwy, wyzbyć się kompleksu niższości, odnaleźć drogę do sukcesu, unikać irytujących zachowań i niepokojów, osiągać szczęście w życiu małżeńskim, uwolnić się od strachu, radzić sobie ze smutkiem.