Wybier splot papieru

Oto trzy podstawowe złożenia papieru. Efektowne, zwracające uwagę, niecodzienne. Wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej!

Jodełka

Efektowne złożenie w jodełkę zachwyca elegancją i szykiem. Idealnie podkreśli klasę prezentu biznesowego.

Harmonijka

Nieco frywolne, z odrobiną szaleństwa. Świetnie spisuje się jako opakowanie prezentów na okazje półoficjalne. Eleganckie ale z odrobina luzu.

Trójkąt

Proste, acz efektowne złożenie. Daje idealną bazę pod dodatki dekoracyjne.

Wybierz pudełko prezentowe

Oto galeria aktualnie dostępnych pudełek prezentowych. Specjalnie zaprojektowane opakowanie, z dbałością wykończone, jeśli kryją w sobie wyjątkową książkę z poruszającą dedykacją stanowią prezent idealny! Opakowania posiadają standardowe, dopasowane do każdego modelu obwoluty i zakładki (na życzenie klienta dodatki możemy spersonalizować > oferta specjalna) oraz grzebienie mocujące, które zabezpieczają książkę przed uszkodzeniem w transporcie.

Czerwone

Specjalnie zaprojektowane opakowanie z leśna wyklejką w środku i energetyczną czerwienią na zewnątrz. Obwoluta i zakładka dobrane graficzne oraz pakiet grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach A i B.

Zielone

Wyjątkowo wesoły kolor prezentu z pewnością sprawi radość przede wszystkim tym, którzy patrzą na świat przez różowe okulary. Wewnątrz pudełko kryje kolorowe rysunki.Wzór powtórzony na obwolucie oraz zakładce. Dostępne w rozmiarach: A, B, C.

Czarne

Klasyczne, eleganckie opakowanie znakomite na wszelkie biznesowe okazje. Pudełko wewnątrz pokryte wzorzystym czaro-białym papierem. Do kompletu obwoluta i zakładka. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Wrzos

Miły dla oka , spokojny wrzosowy kolor zgaszony nieco szarością podkreśla stabilizację, pozycję, harmonię. Do kompletu obwoluta i zakładka oraz zestaw grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Eko-wrzos

Spokojny wrzosowy kolor zgaszony nieco szarością w naturalnej oprawie idealnie podkreśla subtelność prezentu oraz dodaje szyku. Do kompletu obwoluta i zakładka oraz zestaw grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Komiksowe

Opakowanie posiada zaprojektowaną przez znanego komiksiarza Karola KRL Kalinowskiego obwolutę oraz zakładkę. Idealnie współgra z komiksem "Kościsko", a jednocześnie jest przykładem personalizacji opakowania pod wybraną grafikę, elementy identyfikacji wizualnej firmy bądź okładkę. Sprawdź ofertę specjalną!

Gabaryty pudełek: A: 27x19x2,5cm | B: 27x19x4,5cm | C: 27x19x6,5cm | D: 21x33x4,5cm

Prezentowe TOP 6 - POLECANE KSIĄŻKI

Oto marcowe TOP 6 książek na prezent z kategorii Nowości i Bestsellery. Możesz wybrać z nich lub zapytać nas o propozycje specjalnie dla Ciebie. Podpowiemy najlepsze tytuły, wynegocjujemy świetne rabaty i pięknie zapakujemy! To będzie prezent, który wzbudzi zachwyt w Twoich partnerach biznesowych i klientach!

Hygge Klucz do szczęścia

Autor: Meik Wiking
Wydawca: Czarna Owca
Oprawa: Twarda
Format: 13.0x18.5
Liczba stron: 288
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Bądź hygge! – bądź szczęśliwy! Wyobraź sobie, że jest
deszczowy dzień, a ty siedzisz w fotelu pod kocem
i czytasz książkę. Wyobraź sobie, że jesz kolację
przy świecach z przyjaciółmi i świetnie się bawisz.
Wyobraź sobie, że siedzisz przed kominkiem
z ukochaną osobą, a na zewnątrz szaleje zamieć.
To, co właśnie odczuwasz, to hygge.
Bo w końcu szczęście to radość z małych rzeczy!

Kawa

Autor: Graboń Ika
Wydawca: Otwarte
Oprawa: Twarda
Format: 17.0x24.5
Liczba stron: 304
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju
na świecie. Podobno w żyłach lekarzy płynie kawa,
programiści zamieniają kofeinę w kod, a technicy
laboratoryjni rodzą się z kubkiem kawy w dłoni.

Kawa to najpopularniejszy napój na świecie.
Wielu z nas nie może bez niej żyć: niektórzy
zadowalają się rozpuszczalną zalewaną wrzątkiem,
inni nie mogą się obyć bez ekspresu do kawy,
są też i tacy, którzy weszli na wyższy poziom wtajemniczenia i przepadają za arabicą z chemexa.

Z tej książki dowiesz się, co naprawdę przyciąga nas do kawy, co wpływa na jej smak, czym jest sensoryka i cupping.

Księga herbaty

Autor: Kakuzo Okakura
Wydawca: Karakter
Oprawa: Twarda
Format: 13.5x21.0
Liczba stron: 80
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Napisana w 1906 roku niewielka książeczka była pomyślana jako wprowadzenie do japońskiej estetyki i sztuki życia dla zachodnich czytelników. Japoński autor opowiada o historii i znaczeniu picia herbaty w społeczeństwach Wschodu, rozwijając przy tym wątki dotyczące filozofii, religii i estetyki. Szczególne miejsce poświęca japońskiej ceremonii herbaty, podkreślając jej wpływ na tamtejsze architekturę, sztukę i życie codzienne. Wyrafinowany styl i prostota tej książki zdają się wprost nawiązywać do estetyki, o której opowiada Okakura.

Atlas wysp odległych

Autor: Judith Schalansky
Wydawca: Dwie Siostry
Oprawa: Twarda
Format: 19.1x26.5
Liczba stron: 144
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Atlas wysp odległych. Pięćdziesiąt wysp, na których nigdy nie byłam i nigdy nie będę to wysmakowany album, w którym literatura łączy się z kartografią, by zabrać czytelnika w niezwykłą podróż po pięćdziesięciu tajemniczych lądach.Portretując pięćdziesiąt odległych wysp rozsianych na pięciu oceanach, Judith Schalansky udowadnia, że atlas geograficzny to najbardziej poetycka z książek. Z pracowicie zebranych relacji historycznych i danych naukowych wysnuwa intrygujące literackie miniatury. Zestawiając je z subtelnymi, całostronicowymi mapami, tworzy całość o wielkiej mocy oddziaływania na wyobraźnię. Jedyną w swoim rodzaju, romantyczną książkę-marzenie, która zachwyci wszystkich miłośników wyimaginowanych podróży.

Jak wyobrażam sobie świat Przemyślenia i opinie

Autor: Albert Einstein
Wydawca: Copernicus Center Press
Oprawa: Twarda
Format: 14.6x22.1
Liczba stron: 512
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

Wkład Alberta Einsteina w dziedzinę nauki stanowi temat ogromnej liczby książek. Jednak niewiele dzieł przedstawia równie wszechstronny i osobisty portret tego niezwykłego człowieka, który jeszcze za życia stał się legendą.
Jak wyobrażam sobie świat, to najbardziej kompletny zbiór popularnych pism Alberta Einsteina. Ich tematyka obejmuje jego poglądy na kwestie religii, praw człowieka, ekonomii, zasad rządzenia państwem i wojny jądrowej, a także przystępne wyjaśnienie zagadnień dotyczących teorii względności, grawitacji oraz właściwości czasoprzestrzeni.

Miasta wyśnione

Autor: Graham Wade
Wydawca: Karakter
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 13.5x20.5
Liczba stron: 335
Zapytaj o indywidualny rabat > KONTAKT

"Miasta wyśnione. Siedem wizji urbanistycznych, które kształtują nasz świat" to wspaniałe wprowadzenie w świat architektury i urbanistyki. Wade Graham napisał książkę, jakiej mógłby mu pozazdrościć niejeden popularyzator wiedzy. Na trzystu stronach pomieścił historię kilku najważniejszych koncepcji architektonicznych i ich twórców, kontekstu, w jakim powstały, i wreszcie wpływu, jaki wywarły na kształt naszych miast. Goodhue i miasto romantyczne, neoklasycyzm Burnhama, miasto racjonalne Le Corbusiera, antymiasto Wrighta, miasto samoorganizujące się Jacobs i Duany’ego, miasto konsumenckie Gruena i Jerdego, wreszcie miasto techno-ekologiczne Tengego i Fostera – ta książka to kopalnia wiedzy na temat architektury i pasjonujący przewodnik po naszym świecie, pozwalający zrozumieć, dlaczego wygląda on właśnie tak.