Dobierz dodatki

Wstążki, koronki, perełki, świece zapachowe, kwiaty, herbaty, kawy, słodycze, szaliki, rękawiczki, pióra wieczne, eleganckie notesy, kalendarze - to wszystko i wiele innych można dołożyć do wybranej książki i otulić eleganckim opakowaniem. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Poniżej kilka propozycji z oceanu możliwości. Zaproponujemy Ci coś wyjątkowego! Skontaktuj się z nami! Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji obwoluty oraz zakładki.

Nietypowe złożenie papieru

Jeśli szukasz czegoś ponad nasze standardowe sploty papieru, koniecznie skorzystaj z opcji specjalnej. Ubierzemy Twój prezent nawet w elegancka koszulę!

Wstążki, koronki, perełki

Nawet prostemu splotowi papieru dodamy blasku subtelnie ubogacając go o odpowiednio dobrane wstążki, materiały, dodatki z filcu, koronki, taśmy barwne. Przekonaj się jak pięknie może wyglądać książka!

Świece i inne klimatyczne gadżety

Do pięknie zapakowanej książki ukrytej w eleganckim pudełku można dodać niemal wszystko. Sprawimy, by gadżet i książka współgrały ze sobą i prezentowały zjawiskowo. Do tego słówko dedykacji i prezent idealny gotowy!

Kawa czy herbata?

Aromatyczne herbatki w większych woreczkach, w mniejszych a może zwijana w pączki? Obłędnie pachnące kawy! To jednocześnie praktyczne i ogromnie klimatyczne dodatki do książek. Na długo zostaną z obdarowanym i zadbają o codzienne miłe skojarzenia z firmą.

Coś słodkiego?

Malutki słoiczek zdrowego, złocistego miodu albo pudełko wykwintnych czekoladek? Jest wiele możliwości, by osłodzić komuś życie. Dobierzemy odpowiednią słodycz do wybranej książki i pięknie zapakujemy!

Magnesy, podstawki pod kubki i inne

Możemy znaleźć ciekawe wzory lub przygotować specjalnie dla Ciebie magnesy, zakładki, podstawki pod kubek i wiele innych gadżetów, które spersonalizowane będą stanowiły ciekawy dodatek do interesującej książki.

Wybierz splot papieru

Oto trzy podstawowe złożenia papieru. Efektowne, zwracające uwagę, niecodzienne. Wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej!

Jodełka

Efektowne złożenie w jodełkę zachwyca elegancją i szykiem. Idealnie podkreśli klasę prezentu biznesowego.

Harmonijka

Nieco frywolne, z odrobiną szaleństwa. Świetnie spisuje się jako opakowanie prezentów na okazje półoficjalne. Eleganckie ale z odrobina luzu.

Trójkąt

Proste, acz efektowne złożenie. Daje idealną bazę pod dodatki dekoracyjne.

Wybierz pudełko prezentowe

Oto galeria aktualnie dostępnych pudełek prezentowych. Specjalnie zaprojektowane opakowania, z dbałością wykończone, jeśli kryją w sobie wyjątkową książkę z poruszającą dedykacją stanowią prezent idealny! Opakowania posiadają standardowe, dopasowane do każdego modelu obwoluty i zakładki (na życzenie klienta dodatki możemy spersonalizować > oferta specjalna) oraz grzebienie mocujące, które zabezpieczają książkę przed uszkodzeniem w transporcie.

Czerwone

Specjalnie zaprojektowane opakowanie z leśna wyklejką w środku i energetyczną czerwienią na zewnątrz. Obwoluta i zakładka dobrane graficzne oraz pakiet grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach A i B.

Zielone

Wyjątkowo wesoły kolor prezentu z pewnością sprawi radość przede wszystkim tym, którzy patrzą na świat przez różowe okulary. Wewnątrz pudełko kryje kolorowe rysunki.Wzór powtórzony na obwolucie oraz zakładce. Dostępne w rozmiarach: A, B, C.

Czarne

Klasyczne, eleganckie opakowanie znakomite na wszelkie biznesowe okazje. Pudełko wewnątrz pokryte wzorzystym czaro-białym papierem. Do kompletu obwoluta i zakładka. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Wrzos

Miły dla oka , spokojny wrzosowy kolor zgaszony nieco szarością podkreśla stabilizację, pozycję, harmonię. Do kompletu obwoluta i zakładka oraz zestaw grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Eko-wrzos

Spokojny wrzosowy kolor zgaszony nieco szarością w naturalnej oprawie idealnie podkreśla subtelność prezentu oraz dodaje szyku. Do kompletu obwoluta i zakładka oraz zestaw grzebieni mocujących. Dostępne w rozmiarach: A, B, C, D.

Komiksowe

Opakowanie posiada zaprojektowaną przez znanego komiksiarza Karola KRL Kalinowskiego obwolutę oraz zakładkę. Idealnie współgra z komiksem "Kościsko", a jednocześnie jest przykładem personalizacji opakowania pod wybraną grafikę, elementy identyfikacji wizualnej firmy bądź okładkę. Sprawdź ofertę specjalną!

Gabaryty pudełek: A: 27x19x2,5cm | B: 27x19x4,5cm | C: 27x19x6,5cm | D: 21x33x4,5cm