GiftBox

Pierwszy na rynku widget służący do sprzedaży książek na prezent, dedykowany branży wydawniczej.
Daj swoim klientom możliwość zakupu pięknie zapakowanych książek, gotowych do wręczenia!
Dzięki wdrożeniu GiftBox – dodatkowy przychód z tytułu sprzedaży opakowań będzie dotyczył 19-25 % wszystkich zamówień w Twojej księgarni, a w okresie przedświątecznym – nawet 90%.

GiftBox to nie tylko kreator prezentu, to także w pełni funkcjonalny sklep internetowy, który daje klientom możliwość zakupu książek także bez opakowania. Jeśli Wydanictwo nie posiada własnej księgarni internetowej - GiftBox z powodzeniem ją zastąpi. Partner otrzymuje dostęp do panelu, dzięki któremu może w łatwy sposób zarządzać zamówieniami.

Poczta Książkowa

www.pocztaksiazkowa.pl to księgarnia internetowa skrojona na miarę! Zaoszczędzi Twój czas i pomoże oczarować tych, na których najbardziej Ci zależy.  W swojej ofercie ma usługę pakowania na prezent. Oferuje bogatą galerie opakowań oraz piękne złożenia eleganckiego papieru. 

Dlaczego to ważne?

Z badań wynika, że 20% wszystkich książek kupowanych w Polsce to książki przeznaczone na prezent, zaś 19% wszystkich przeczytanych w ubiegłym roku tytułów to pozycje otrzymane w prezencie. Od lat książka utrzymuje się w pierwszej trójce najpopularniejszych prezentów.

Każdą książkę, która zostanie wybrana na prezent w naszej internetowej księgarni, potraktujemy indywidualnie, niczym piękną damę w salonie piękności, ubierzemy ją w najlepiej dopasowany papier i dodatki.

Nie tylko pakujemy książki, ale także pomagamy je wybrać. Jesteśmy dla tych, którzy nie mają czasu i cierpliwości na przebrnięcie setek nowości książkowych. Na zasadzie kilku prostych pytań wybieramy wspólnie idealną książkę - dla przedsiębiorców, dla szukających motywacji i rozwoju, zapracowanych i dla poszukujących wrażeń, na podróż bądź do poduchy, dla kociarzy, dla miłośników sportu...

Bywa tak, że ludzi rozdziela wiele kilometrów. Bywa też tak, że ta odległość nie maleje, gdy nadchodzi wyjątkowy dzień urodzin, rocznicy, świąt. Właśnie wtedy pojawiamy się my. Dzięki Poczcie Książkowej kilometry znikają, a książka, która zawiera w sobie cały wszechświat opowieści, mknie do odbiorcy, by sprawić mu miłą (i mądrą) niespodziankę.