O nas

Wspieramy środowisko księgarskie w sieci. Między innymi tworzymy rozwiązania do rekomendacji książek (SZREK – System Zaawansowanych REkomendacji Książkowych) oraz wysyłki książek w prezencie (GiftBox). W obszarze naszego zainteresowanie jest wszystko to, co wspiera sprzedaż publikacji w Internecie. Łączymy branżę księgarską z innymi rynkami e-commerce.
Jednak naszą nadrzędną działalnością i jednocześnie pasją jest sprzedaż książek zapakowanych na prezent. Każdego dnia cudowne upominki wywołują zaskoczenie i uśmiech na twarzy obdarowywanych. Dzięki dbałości o szczegół i najwyższa jakość usługi przygotowujemy przesyłki prezentowe dla dziennikarzy, blogerów, VIPklientów, kontrahentów, które wywołują zachwyt, tym samym wpierając budowanie wizerunku firmy lub produktu.

  • Kadra zarządzająca Forbooks ma średnio 18 lat doświadczenia w branży kulturalnej i księgarskiej.

  • Kadra informatyczna ma ponad 20 lat doświadczenia w zaawansowanych e-projektach.

  • Zespół ForBooks tworzy rozwiązania na rynek e - księgarń już od 2011 roku.

  • Obecnie firma rozwija produkty dla branży: GiftBox, Poczta Książkowa

Nasze produkty

Pierwszy na rynku widget służący do sprzedaży książek na prezent, dedykowany branży wydawniczej.
Daj swoim klientom możliwość zakupu pięknie zapakowanych książek, gotowych do wręczenia!
Dzięki wdrożeniu GiftBox – dodatkowy przychód z tytułu sprzedaży opakowań będzie dotyczył 19-25 % wszystkich zamówień w Twojej księgarni, a w okresie przedświątecznym – nawet 90%.
> dowiedz się więcej

pocztaksiazkowa.pl - Mówią, by nie oceniać książki po okładce, a my dodajemy – jednak po opakowaniu już tak! Każdą książkę, która zostanie wybrana na prezent w naszej internetowej księgarni, potraktujemy indywidualnie, jak piękną damę w salonie piękności, ubierzemy ją w najlepiej dopasowany papier i dodatki.
> dowiedz się więcej